واقعیت افزوده

انسان توسط حواس خود دنیای اطرافش را درک می‌کند. ترکیب همزمان دنیای واقعی و تصاویر مجازی مفهوم واقعیت افزوده را شکل می‌دهد. بدین شکل یک نمای فیزیکی زنده، مستقیم یا غیرمستقیم به عناصر دنیای واقعی افراد اضافه می‌شود. عناصر پیرامون عمدتاً توسط سنسورها دریافت شده و توسط کامپیوتر پردازش می‌گردد. سپس تولیدات کامپیوتری با یک رابط تعاملی با عناصر محیطی آمیخته می‌گردد، به ‌طوری که به صورت یک دنیای واقعی درک می‌شود.

ما در شرکت صنعت افرینان امداد با استفاده از نیرو های متخصص خود توانستیم برای اولین بار در ایران واقعیت افزوده را در زمینه فرش دستباف پیاده سازی کرده تا تمامی مشتریان ما بتوانند به راحتی محصولات ما را در منزل خود پرو کرده و با صرفه جویی در وقت و هزینه خود بتوانند بهترین طرح را انتخاب و سپس نسبت به خرید فرش اقدام نمایند. در حال حاظر 34 فرش از نفیس ترین فرش های دستباف شرکت به صورت سه بعدی طراحی شده تا شما عزیزان بتوانید از پرو این محصولات لذت ببرید و در ادامه تمامی محصولات موجود شرکت در لیست زیر قرار داده می شود. برای اشنایی با روش کار کافیه روی ویدیوی اموزشی زیر را تماشا کنید.

برای تجربه پرو انواع فرش دستباف به صورت مجازی کافی است روی کد فرش کلیک کرده و بعد از نمایش فرش در کادر بالا روی واقعیت افزوده کلیک کنید. "برای استفاده از واقعیت افزوده باید از تلفن همراه خود استفاده کنید"

بزودی….