اخبار

پیام مدیرعامل شرکت صنعت افرینان امداد به مناسبت آغاز ایام‌ الله دهه فجر

دهه فجر مبارک

مدیرعامل شرکت صنعت افرینان امداد در پیامی به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر، یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و شهدای جنگ تحمیلی، شهدای دفاع از حرم و شهدای سلامت و امنیت را گرامی داشت و با آرمان‌های انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمود.

به‌گزارش روابط‌ عمومی شرکت صنعت افرینان امداد ، متن پیام محمد علی زاهدی به‌مناسبت دهه مبارک فجر به این شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَالْفَجْرِ وَلَیَالٍ عَشْرٍ

دهه انقلاب از رشحات اسلام است و آئینه‌ای است که خورشید اسلام در آن درخشید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی)

ایام‌الله مبارک دهه فجر، تجلی حماسه ماندگار و الهام‌بخشی است که فصلی زرین در تاریخ حیات ملت ایران رقم زد و نسیم روح‌بخش انقلاب اسلامی، مشام وفاداران راستین آزادی و عدالت را معطر نمود. این ایام یادآور ایثار، ایستادگی و مبارزه ملتی است که با عزمی پولادین و تحت رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» جنبشی آغاز کرد که با برچیدن بساط استعمار و استکبار به ثمر نشست تا الگوی شایسته رهایی از بند استثمار برای سایر ملت‌ها باشد. پیروزی انقلاب اسلامی، طلوع آفتاب ایمان و امید از پهن‌دشت ایران اسلامی و عصاره آرمان‌های ملتی بود که تحت رهبری و ولایت رهبر فرزانه خود، با نثار جان و مال خود، به مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی برخاستند و بر طاغوت و طاغوتیان تاختند.

با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که چون نگینی درخشان در تاریخ معاصر ایران می‌درخشد، تحول عظیمی در عرصه‌‎های اجتماعی، فرهنگی و علمی کشورمان صورت گرفت و در این راه دستاوردهای شگرفی پدید آمد؛ به‌گونه‌ای که نام ایران عزیز در بسیاری حوزه‌ها بلندآوازه شد.

یکی از دستاوردهای بی بدیل این شجره طیبه ،کمیته امداد حضرت امام خمینی رحمت الله علیه است که با حمایت و ایجاد زمینه اشتغال و خودکفایی محرومان جامعه توانسته الگویی بی بدیل از خدمت به احاد محروم جامعه را به سایر ملت ها نشان دهد .

شرکت صنعت افرینان امداد نیز به نوبه خود توانسته با ایجاد زمینه بازار سازی محصولات صنایع دستی و فرش دستباف تولیدی مددجویان کمیته امداد نقش موثری در ثبات کار افرینی و اشتغال پایدار جامعه هدف امداد داشته باشد.

امروز بر همه ماست که قدردان خون شهدا و راه متعالی آن بزرگمردان باشیم و تحت زعامت و ولایت رهبر فرزانه انقلاب، مقام معظم رهبری و همگام و همسو با دولت خدوم سیزدهم با تلاش و کوشش در مسیر حرکت به سوی بالندگی ایران اسلامی گام برداشته و شاهد پیشرفت و تعالی بیش از پیش میهنمان باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر که در سال جاری با ایام ماه مبارک رجب و مبعث حضرت رسول اکرم (ص) مقارن شده، به روح پرفتوح حضرت امام خمینی (ره) و همه شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس و نیز شهدای دفاع از حرم، شهدای سلامت و شهدای امنیت درود می‌فرستم و ضمن تجدید میثاق با آرما‌ن‌های انقلاب و مقام معظم رهبری و با تبریک چهل‌و‌پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به پیشگاه آحاد مردم مؤمن و انقلابی ایران به‌ویژه همکاران عزیزم در شرکت صنعت افرینان امداد ، توفیقات الهی را برای مردم و مسئولان نظام مقدس اسلامی در مسیر اعتلای روزافزون ایران عزیز اسلامی آرزو دارم.

محمد علی زاهدی

مدیر عامل شرکت صنعت افرینان امداد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *